

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1279
Distributors
pcbx
Unit Price$0.28445
Ext.Price$0.28445
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28445 | $0.28445 |
| 10 | $0.25606 | $2.56060 |
| 50 | $0.23050 | $11.52500 |
| 100 | $0.20477 | $20.47700 |
| 500 | $0.18191 | $90.95500 |
| 1000 | $0.16160 | $161.60000 |
| 3000 | $0.15159 | $454.77000 |
| 5000 | $0.14220 | $711.00000 |
